Калькулятор ОСАГО 2020 - Розрахувати вартість страховки автомобіля онлайн: Green Travel
loading

Чому потрібно замовити ОСАГО в Green Travel?

Інтернет забитий оголошеннями про можливість оформити ОСАГО онлайн. Але ми б хотіли звернути увагу на кілька деталей, які варто взяти до уваги, вибираючи де оформити і замовити поліс ОСАГО.

  1. Зручність оформлення. Сама процедура замовлення страховки, повинна бути максимально зрозуміла і зручна і займати не більше 10 хвилин. Погодьтеся, час зараз найцінніший ресурс, і витрачати його на розглядів заплутаних алгоритмів – останнє, що ми будемо робити.
  2. Можливість швидко дізнатися ціну і оплатити онлайн (картою або Приват24).
  3. Перше, що ми хочемо знати, перейшовши за посиланням, до початку замовлення – це ціна ОСАГО на наш автомобіль. Другим не менш важливою перевагою є реалізація оплати онлайн. До речі з оплатою проблеми у 70% сервісів, такої можливості або взагалі немає, або є складнощі із здійсненням.
  4. Надійність і безпеку ресурсу. Майте на увазі, ви вносите персональні дані, відправляєте документи, проводите операції з карткою, і в цьому випадку ви повинні бути впевнені в сервісі, яким плануєте користуватися.

Декілька порад:

Купуючи ОСАГО онлайн, звертайте увагу на перераховані вище поради. Користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Не женіться за ціною, намагайтеся купувати послугу в вузькоспеціалізованих компаніях, які давно на ринку, які знають нішу, продукт і клієнторієнтована.

Саме до таких ми відносимо сервіс Green Travel.

Кілька фактів про нас:

Залишилися питання? Поставте їх нам!
Виталий Дунаев
Эксперт по страхованию
vertical_align_top