Крок 1 з 3: розрахунок вартості Автоцивілки

help_outline
help_outline
help_outline
Франшиза 1000 грн.
872 грн
  • Безкоштовний евакуатор
  • Цілодобова підтримка
  • При ДТП страхова платить від 1000 грн. *
Франшиза 0 грн. ⭐
644 грн
  • Безкоштовний евакуатор
  • Цілодобова підтримка
  • При ДТП страхова платить за будь-яке пошкодження.*
Повна вартість офіційного поліса:
404
грн.
(за тарифом"%название тарифа%")

Калькулятор вартості ОСЦПВ в Україні

Страховий поліс ОСЦПВ від онлайн страхового агента Green Travel – це універсальне поєднання вигідних умов і якісного європейського сервісу. Щоб розрахувати вартість страховки на авто, вибрати відповідний тариф і оформити замовлення, вам знадобитися не більше 4 хвилин. А все завдяки зручному онлайн калькулятору автоцивілки, а також інтуїтивно зрозумілу систему оформлення замовлення. Ми цінуємо довгострокові відносини з клієнтами, тому забезпечуємо високий рівень обслуговування і надійності! Оцініть вже зараз переваги співпраці з онлайн страховим агентом Green Travel!

Як використовувати калькулятор страховки на авто
Розрахунок вартості страховки ОСПЦВ

Перейдіть в калькулятор ОСЦПВ на нашому сайті і внесіть запитувану інформацію. Вам потрібно вибрати зі списку тип транспортного засобу, дані про його реєстрацію, об’єм двигуна, а також вказати, є страхувальник юридичною або фізичною особою.

У калькуляторі передбачено поле для тих, хто має право на пільгову ціну (знижка 50% від страхового платежу). Таку знижку можуть отримати пенсіонери, учасники війни, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської аварії, та інваліди 2-ї групи.

Внісши всю інформацію, калькулятор в мить розрахує вартість ОСЦПВ в Києві і інших міста України.

Вибирайте оптимальний тариф

Калькулятор запропонувати три тарифу на вибір. У кожному тарифі передбачена послуга безкоштовного евакуатора і цілодобова консультативна підтримка.

Основна відмінність між тарифами – величина франшизи. Передбачені варіанти франшизи в розмірі 2000, 1000 і 0 грн.

Оформляйте страховку онлайн

Процес оформлення страхового поліса на нашому сайті здійснюється в 3 прості кроки:

  • 1 крок. Розрахунок і вибір оптимального тарифу. Про цей крок ми розповіли вище.
  • 2 крок. Внесення повної інформації про автомобіль або іншому транспортному засобі, страхувальника та контактних даних.
  • 3 крок. Вибір способу оплати. Ми пропонуємо різноманітні способи оплати страховки, тому ви точно зможете вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

На цьому процес замовлення автоцивілки онлайн завершено.

Якщо у вас виникнуть питання щодо використання калькулятора автоцивілки або того, як розрахувати вартість ОСЦПВ, зв’яжіться з нашими менеджерами, і вони допоможуть розібратися.

Онлайн страховий агент Green Travel пропонує вам впевненість в юридичній безпеки, вигідні тарифи і бездоганний сервіс. Переконайтеся в перевагах покупки ОСЦПВ в компанії європейського рівня вже зараз!