Оформлення за 4 хвилини, не виходячи з дому
Відправляємо поліси за кордон
Поліс відразу потрапляє в базу МТСБУ
Власна мережа представництв
Тільки офіційні поліси страхування

Відгуки наших клієнтів

Владимир Попов, 20.02.2018

Скористався передноворічними знижками! Поліс вийшов більше ніж на 20% дешевше! Доставили в Одесу за добу. Задоволений, буду рекомендувати вас

Максим Гайворонский, 20.01.2018

Замовив поліс в Ростов. Замовлення онлайн оформив. На сайті все зрозуміло і швидко працює. Доставку вибрав через пошту РФ. Отримав через 14 днів. Номер поліса перевірив в інтернеті. Все чітко!!! Велике спасибі!!!! Вийшло набагато вигідніше, ніж на місці купувати! Спасибі!

Сергей Билецкий, 5.01.2020

Отличная компания. Пользуюсь только ихними услугами. Были разные ситуации, все быстро решают. Автомобильную страховку оформляю только у них. Твердое пять!

Константин Махалов, 5.01.2020

Отличная цена,рассмотрели мою заявку даже в праздничный день и выслали электронный вариант страхового полиса на автомобиль.В первый же рабочий день выслали Новой почтой оригиналы.Однозначно рекомендую!

Георгий Пригорнев, 5.01.2020

Летели в Прагу, нужна была срочно туристическая страховка. Ехать в страховую уже не было времени.
Прочитал отзывы и решил у вас заказать. В Киев доставили на следующий день бесплатно. Да еще и цена на порядок выгоднее, чем в вусо и других раскрученных страховых.
Сервис отличный, очень довольны, что нашли вас. Будем теперь и авто у вас страховать!

Oleksandr Haiduk, 20.02.2018

Всім привіт! Дуже рекомендую цю страхову компанію, особливо для тих, хто перебуває за кордоном і закінчилася страховка “Зелена карта”. Оформили дуже швидко і вислали на елек. пошту. Дуже приємне спілкування з персоналом компанії, і плюс вигідна ціна в порівнянні з іншими страховиками. Polecam !!!

Дмитрий Новохатский, 20.02.2018

Отримав швидко за 7 днів в Воронезьку область, відмінний сервіс рекомендую.

Наталья Монахова, 20.02.2018

Сайт порадили знайомі. Не люблю покупки онлайн, але потрібно було виїжджати за добу, тому пішла на цей ризик. І знаєте, залишилася задоволена. Все гладко пройшло! Поліс отримала, перевірила! Все відмінно.

Yuriy lobodyuk, 21.02.2018

Сервіс на відмінному рівні! Протягом години замовив страховку і отримав повідомлення про відправку поліса мені !! навіть піца не так швидко робиться)))

Світлана Ящук, 20.02.2018

Спасибі, робота була зроблена швидко і якісно. Окреме спасибі Інні, прекрасний співробітник.)

Питання по автомобільному страхуванню

Автомобільну страховку Зелена карта можна оформити на термін від 15 днів. до 1 року.
ОСАГО для автомобілів на українській реєстрації поліс оформляється на термін від 6 місяців до року.
Автомобілі з іншою реєстрацією від 15 діб.

Франшиза – це частина страхової суми, яка не відшкодовується страховиком при настанні страхового випадку.

Для оформлення страховки на автомобіль онлайн потрібно надати наступну інформацію:

  • держномер авто;
  • серія, номер посвідчення водія, вказати, ким і коли він виданий;
  • ІПН;
  • адреса прописки;
  • телефон;
  • електронна адреса;
  • банківська карта.

“Зелена карта” Україна

Оформляйте онлайн, щоб не переплачувати на кордоні!

Це міжнародний поліс страхування ОСАГО. Простіше кажучи, обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи “Зелена карта” (Green Card), згідно з яким страхові компанії, у яких можна купити поліс «Green Card», будуть відшкодовувати витрати, пов’язані з нанесенням шкоди транспортному засобу , іншому майну, життю і здоров’ю третіх осіб внаслідок ДТП. Багато хто забуває про обов’язкове оформленні страховки для виїзду за кордон і тому переплачує на кордоні у агентів, які користуються таким становищем автомобілістів. Ми готові максимально комфортно для Вас надати поліс “Зелена карта” прямо додому або в офіс на наступний день після замовлення. Не переплачуйте і не хвилюйтеся про страховку. Ми оформляємо 100% офіційні поліси страхування для виїзду закордон. Вже за 5 хвилин після замовлення Ви зможете перевіряти наявність свого поліса в Центральній базі.