Оформлення за 4 хвилини, не виходячи з дому
Відправляємо поліси за кордон
Поліс відразу потрапляє в ЦБ системи "Зелена карта"
Пункти видачі в 16 містах і доставка в будь-яку точку України за 1 день
Юридична підтримка клієнтів за кордоном

Відгуки наших клієнтів

Zeynep Sultan
star
star
star
star
star

Робила поліс для поїздки в Європу. Довелося залишитися там довше запланованого часу. Через сайт замовила онлайн нову “Зелену карту”. Доставили за кілька днів. Дуже зручний сервіс насправді.

Aleksandr Zezul
star
star
star
star
star

Дуже задоволений сервісом. Замовляв з Італії (г. Салерно) в листопаді, доставка 6 днів. Зручно та без переплат. Раніше передавали в три дорога.

Семен Альтов
star
star
star
star
star_border

Кілька місяців тому була термінове відрядження в Росію. Звернувся в цю компанію і залишився дуже задоволений. Оформив Заявку онлайн і відразу оплатив. Через годину отримав номер накладної з відправлення. Поліс доставили на наступний день. У відрядженні був два місяці. Проблем з полісом не було. Рекомендую!

“Зелена карта” Україна

Оформляйте онлайн, щоб не переплачувати на кордоні!

Це міжнародний поліс страхування ОСАГО. Простіше кажучи, обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи “Зелена карта” (Green Card), згідно з яким страхові компанії, у яких можна купити поліс «Green Card», будуть відшкодовувати витрати, пов’язані з нанесенням шкоди транспортному засобу , іншому майну, життю і здоров’ю третіх осіб внаслідок ДТП. Багато хто забуває про обов’язкове оформленні страховки для виїзду за кордон і тому переплачує на кордоні у агентів, які користуються таким становищем автомобілістів. Ми готові максимально комфортно для Вас надати поліс “Зелена карта” прямо додому або в офіс на наступний день після замовлення. Не переплачуйте і не хвилюйтеся про страховку. Ми оформляємо 100% офіційні поліси страхування для виїзду закордон. Вже за 5 хвилин після замовлення Ви зможете перевіряти наявність свого поліса в Центральній базі.