Вирішили відправитися до Чехії на навчання, роботу або в туристичних цілях? Медична страховка для робочої візи до Чехії, для студентської візи, а також для подорожей по безвізу від компанії Green Travel – це вигідно, зручно і швидко! Оформляйте страховий поліс не виходячи з дому, отримуйте вигідні пропозиції і користуйтеся послугами високої якості вже зараз!

loading

Страховка для довгострокової робочої візи та короткострокової поїздки в Чехію. Як оформити?

Якщо ви хочете отримати дозвіл від посольства на в’їзд в країну або відправитися в подорож на умовах безвіза, мед. страховка повинна відповідати наступним вимогам:

  • Покривати весь період перебування за кордоном
  • Страхова сума 60 тис. Євро
  • Франшиза 0 євро
  • Акредитована страхова компанія

Як замовити в Green Travel?

Якщо вам потрібна медична страховка для робочої візи до Чехії, а також для поїздок в інших цілях, пропонуємо скористатися зручною системою оформлення замовлення на нашому сайті.

Все, що потрібно – вказати термін, на який необхідна страховка в Чехію. Він повинен відповідати терміну перебування за кордоном. Також ви вибираєте розмір франшизи і страхової суми в необхідному розмірі. Як території дії документа в даному випадку потрібно вказати Європа і вибрати відповідну мету поїздки. Система відразу розрахує вартість поліса. Далі ви вносите інформацію про туриста (день народження, ПІБ і номер закордонний паспорт) і, натиснувши кнопку «Продовжити», вибираєте зручний спосіб оплати.

Оплатити замовлення можна як на карту, так і при отриманні післяплатою.

Потрібна медична страховка для студентської візи в Чехію, для поїздки на роботу або в туристичних цілях? Оформіть замовлення в Green Travel і оціните переваги співпраці з компанією європейської якості!


Комментарии