Поліс Зеленої Карти можна купити онлайн і роздрукувати на білому аркуші паперуВідповідно до змін, прийнятих на раді Генасамблеї СБ «Зелена карта», страхові сертифікати можна роздруковувати не тільки на спеціальному бланку зеленого кольору, але і на стандартних білих аркушах формату А4. На території нашої країни, починаючи з липня 2020 року страховий сертифікат «Зелена карта» можна придбати онлайн, не покидаючи межі затишної квартири або офісу.

Готовий страховий поліс можна роздрукувати на звичайному принтері в чорно-білому форматі і в міру необхідності пред’являти в паперовому вигляді. Подібні зміни дозволяють спростити процес міжнародної перевірки автотранспортного засобу при перетині кордону іншої держави. Тепер вам не доведеться в обов’язковому порядку відвідувати страхову компанію, в якій необхідно було роздруковувати поліс на спеціальному бланку зеленого кольору.

Яких правил необхідно дотримуватися?

  1. Страховий сертифікат повинен друкуватися на папері зеленого або білого кольору. Роздруківка на папері іншого колірної гами неприпустима, оскільки подібний поліс буде позбавлений законної сили.
  2. Роздруковувати поліс «Зелена карта» необхідно на папері певного розміру: від А6 до А4.
  3. Колір тексту повинен бути чорним.
  4. На роздрукованому сертифікаті не повинно бути присутнім смуг і інших дефектів, які деформують документ.

Представляти страхову карту, а саме «Грін кард», необхідно виключно в роздрукованому вигляді. Тому завчасно потурбуйтеся про наявність роздрукованого документа, оскільки надання «Зеленої карти» в електронному вигляді не допускається. За додатковою консультацією ви можете звернутися до фахівців нашої страхової компанії, які безкоштовно проконсультують і допоможуть оформити / придбати страховий сертифікат онлайн.


Також корисно

🔥Увага КОНКУРС від Green travel
7.05.2020
🔥Увага КОНКУРС від Green travel
Зелена карта в Білорусь
17.07.2018
Зелена карта в Білорусь
Зелена карта в Польщу
17.07.2018
Зелена карта в Польщу
Наклейки на авто, на заднє скло, в подарунок
6.02.2019
Наклейки на авто, на заднє скло, в подарунок

Комментарии