Перевірка зеленої карти онлайн При перетині державного кордону у багатьох людей виникає цілком резонне питання – перевіряють чи Зелену карту на кордоні? Відповідь – так . При перетині кордону Зелена карта перевіряється співробітниками Державною прикордонною службою України. Подібні перевірки ведуться на все пунктах пропуску. Тому питання – чи обов’язково мати Зелену карту і пред’являти її на митниці автоматично відпадає. Перевірки достовірності Грін кард проводяться за сприяння Центральної бази даних МТСБУ.

Оформити Зелену карту зобов’язані всі водії, які вилітають із територію нашої країни. Якщо такий документ відсутній або його термін дії закінчився тоді автомобіль не буде допущений до перетину кордону. Все тому, що в’їзд до країн, де діє система страхування Зелена карта, без наявності поліса міжнародного зразка заборонений на законодавчому рівні. Також вас можуть не пропусти і про ряду інших причин. Наприклад, співробітниками митниці були виявлені невідповідності в страховому сертифікаті і безпосередньо в базі МТСБУ.

Як перевірити Зелену карту онлайн?

Перевірити справжність і правильність внесеної інформації в страховому полісі Зелена карта можна самостійно, досить відвідати офіційний сайт МТСБУ. У Централізованої бази даних МТСБУ можна дізнатися наступну інформацію:

  • термін дії страховки;
  • пройшло транспортний засіб техогляд;
  • про страховий брокер, який видавав поліс Грін кард;
  • поточний статус страховки Зелена карта.


Також корисно

Зелена карта в Європу
17.07.2018
Зелена карта в Європу
Зелена карта у Херсоні
31.05.2018
Зелена карта у Херсоні
Зелена карта у Кропівницькому
24.05.2018
Зелена карта у Кропівницькому
ОСЦПВ в Кривому Розі
26.08.2019
ОСЦПВ в Кривому Розі

Комментарии