Скільки коштує ОСАГОЗаконодавство нашої країни свідчить, що управляти автомобільним транспортом без наявності страховки строго заборонено. Виявивши відсутність поліса на водія транспортного засобу буде накладено штраф. Маючи страховий поліс, ви можете розраховувати на отримання грошової компенсації в разі настання страхових випадків: аварій, пошкодження друге автомобілів і т.д. До того ж, наявність поліса забезпечує наявність постійної підтримки при виникненні труднощів і суперечок при ДТП.

Багато власників автомобілів замислюються над тим – скільки приблизно коштує поліс ОСАГО на легкову машину? Варто відзначити, що фіксовану ціну на ОСАГО не існує. Однак на вартість автострахування впливають такі компоненти:

  1. Тип автомобіля.
  2. Обсяг автомобіля.
  3. Стаж водіння.
  4. Рік випуску автомобіля.
  5. Місце реєстрації.

На сьогоднішній момент ціни на ОСАЦВ в різних регіонах нашої країни різняться. У той же час мінімальна вартість страховки становить 850 гривень. Середня ціна по ОСАГО становить приблизно 1000 гривень. Якщо ж плануєте придбати розширений пакет автострахування, тоді вам доведеться заплатити 2700 гривень і більше. Маючи страховку власник транспортного засобу може розраховувати на відшкодування збитку, заподіяного другим учасником руху. Страховка покриває компенсацію, якщо потерпілі отримали збиток здоров’ю та / або власності.


Комментарии